Podporte svoje podnikanie!

Ste exportér alebo plánujete rozšírenie svojho podnikania do zahraničia?
Orientovať sa v zložitosti zahraničných trhov môže byť náročné.
Predstavujeme EXPORTERRA, aplikáciu navrhnutú na zefektívnenie a podporu vašich exportných aktivít.
 

Nekončené možnosti

Krajiny, kontakty, udalosti

Odomknite svet možností s EXPORTERRA. Získajte okamžitý prístup k aktuálnym informáciám o krajinách, s dôležitými kontaktmi a dôležitými údajmy o exporte.

EXPORTERRA obsahuje kontaktné informácie na všetky zastupiteľské úrady vo všetkých krajinách v zahraničí– všetko konsolidované v jednej výkonnej mobilnej aplikácii.
 

Neustála zmena

Odomknite možnosti

V neustále sa meniacom prostredí medzinárodného obchodu je dôležité byť informovaný.

EXPORTERRA vám dáva najnovšie poznatky a zaisťuje, že máte na dosah potrebné údaje o trendoch na trhu, možnostiach financovania a vládnej podpore.
 

Rozšírte svoje podnikanie

Aktuálne informácie

Rozšírte svoje podnikanie globálne s dôverou. EXPORTERRA zjednodušuje proces exportu a ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré vám umožní prispôsobiť si ju na vaše požiadavky.
Vyberte si cieľové regióny, sledujte relevantné informácie a spojte sa s dôležitými kontaktami vrátane slovenských veľvyslanectiev a honorárnych konzulátov po celom svete.
Nedovoľte, aby vás preťaženie informáciami spomalilo. EXPORTERRA poskytuje údaje šité na mieru, takže sa môžete sústrediť na to, čo je pre vašu firmu najdôležitejšie. Či už ste skúseným exportérom, alebo len začínate, EXPORTERRA je vaším spoločníkom na to, aby bol medzinárodný obchod nielen zvládnuteľný, ale aj vysoko efektívny.
Vstúpte do sveta globálnych príležitostí. Vyberte si EXPORTERRA – tam, kde sa export stretáva s jednoduchosťou. Stiahnite si aplikáciu ešte dnes a pozdvihnite svoje exportné úsilie do nových výšin!

EXPORTERRA - appka pre podporu exportu

Stiahni tu !

Pre koho je EXPORTERRA určená?

EXPORTERRA má širokú cieľovú skupinu, nájdete sa v nej aj Vy!

Podnikateľ

EXPORTERRA prináša komplexný prehľad o kontaktoch, aktuálnych informáciách a obchodných príležitostiach v zahraničí.

Prichádzajú vám notifikácie o udalostiach podľa oblasti záujmu, aby vám nič neuniklo.

S jednoduchým a intuitívnym používaním získate prístup k novým obchodným príležitostiam v zahraničí. Budeme vás informovať o najnovších udalostiach a ponukách, aby ste mohli využiť svoj obchodný potenciál na maximum.

Inštitúcia na podporu exportu

EXPORTERRA vám otvára dvere k efektívnemu marketingu vašich exportne orientovaných podujatí. Pomôžeme vám získavať účastníkov, ktorí sú jasne identifikovaní ako relevantná cieľová skupina pre daný región.

S aplikáciou EXPORTERRA budú oslovení presne tí podnikatelia, ktorí majú aktívny záujem o rozvoj exportných aktivít. Zabezpečujeme, že vaša marketingová snaha bude cielená a efektívna.

Slovenská obchodná komora

Obchodné komory aktívne podporujú vzájomnú obchodnú výmenu medzi slovenskými a zahraničnými podnikateľmi. S EXPORTERRA môžete efektívne komunikovať s podnikateľmi, ktorí prejavujú konkrétny záujem o obchodné aktivity v danom regióne.

S EXPORTERRA získate prístup k aktívnym podnikateľom a obchodným príležitostiam v danom regióne, čo vám umožní efektívne sprostredkovať spoluprácu medzi podnikateľmi. EXPORTERRA vám umožňuje budovať silné obchodné vzťahy.

Zahraničný konzulát

Aplikácia EXPORTERRA vám môže pomôcť s marketingom vlastných aktivít, rôznych tendrov, výstav a konferencii.
Pomôžeme vám získavať účastníkov, ktorí sú jasne identifikovaní ako relevantná cieľová skupina pre daný región.

Vaša cieľová skupina je zameraná presne, podnikatelia so záujmom o rozvoj exportnej spolupráce zaregistrovaní v aplikácii EXPORTERRA. Zabezpečujeme, že vaša marketingová snaha bude cielená a efektívna.

Organizátor zahraničnej výstavy

EXPORTERRA vám pomôže  s marketingom výstav, o ktorých jednoznačne budete vedieť, že pre daný región majú o ňu záujem. Pomôžeme vám získavať návštevníkov, ktorí sú jasne identifikovaní ako relevantná cieľová skupina pre daný región.

Vaša cieľová skupina je zameraná presne, podnikatelia so záujmom o rozvoj exportnej spolupráce. Zabezpečujeme, že vaša marketingová snaha bude cielená a efektívna.

Užitočné informácie pre exportéra

V aplikácii EXPORTERRA priebežne dopĺňame informácie ekonomického, cestovateľského a podnikateľského charakteru o krajinách.
Pre nasledujúce krajiny máme momentálne dostupné kontaktné a detailné informácie. 

Našim cieľom cieľom je postupne kompletizovať databázu a poskytnúť úplné kontaktné a detailné informácie o každej krajine na svete.

Kontaktné informácie: 

Albánsko, Arménsko, Austrália, Bahamy, Bangladéš, Belgicko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvátsko, Dánsko, Džibutsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Island, Litva, Luxembursko, Maďarsko, Malta, Moldavsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Rakúsko, Rumunsko, Severné Macedónsko, Srbsko, Spojené kráľovstvo, Španielsko, Švajčiarsko, Švédsko, Taliansko, Ukrajina

Detailné informácie:

Angola, Belgicko, Bosna a Hercegovina, Botswana, Česko, Francúzsko, Grécko, Holandsko, Juhoafrická republika, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Saudská Arábia, Švajčiarsko, Švédsko,  Taliansko, Ukrajina, Veľká Británia

Stiahnite si aplikáciu!

Aplikácia je v súčasnosti k dispozícii v Apple Store, stiahnite si ju tu!

* Android verziu mobilnej aplikácie momentálne pripravujeme.

Názov Meno E-mail Správa Súhlasím so  Zmluvnými podmienkami a Pravidlami ochrany osobných údajov Potvrdiť

Kontaktujte nás

Zaujala vás naša ponuka a máte záujem o spoluprácu? Vyplňte jednoducho náš formulár a my vás kontaktujeme.
Spozorovali ste nejakú chybu v údajoch alebo máte tip na vylepšenie? Prosím, použite náš formulár na kontakt a dajte nám vedieť, sme tu pre vás.

exporterra@exporterra.sk

Pon-Pia: 9:00-17:00 
So-Ne: Zatvorené